Uzmanlaşmayı, farklılaşmayı, yenilik ve sürdürülebilirliği temel ölçüt olarak benimseyen TES İnşaat, yapı sektöründeki varlığını uzun yıllardır sürdürmektedir. Deneyimli kadrosu, gelişmiş makina parkı ve güçlenen mali yapısı ile firmamız; altyapı, üstyapı, yol, tünel, köprü ve viyadük yapımlarında önemli bir rol almıştır.

Teknolojik yenilikleri takip edip, bu yenilikleri projelerinde başarılı bir şekilde uygulayarak, tüm alanlarda her zaman daha ileriye gitmeyi hedefleyen TES İnşaat, titizlikle ve durmadan çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Birikimimizi toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projelere imza atarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncülük yapmak ve farklılaşmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek.

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Üstlendiğimiz tüm projelerimizde birikmiş tecrübemizle beraber en üstün kalitede hizmet sunmak ve paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

Hedefimiz

Hedefimiz, uzman ekiplerimizle Türkiye ve dünyada eşsiz projelere imza atmak ve çalışanlarının birbirlerine ve şirketlerine güven duyduğu kaliteden ödün vermeden kurumsal bir işletme olmayı devam ettirmektir