TR DE EN
ilgaztumer@tumerhukuk.com +49 176 23 58 33 22

HAKKIMIZDA

24 November 2017

Tümer Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Av. Ilgaz Tümer tarafından kurulmuş olup, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Uluslararası Hukuk, Miras Hukuku, Emeklilik, Alacak davaları, Nüfus Davaları, Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku, Ceza Hukuku konuları başta olmak üzere Türk Hukuku ve Uluslararası Hukuk alanlarını ilgilendiren bütün konularda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Hukuk Büromuz, Türkiye’nin ve Almanya’nın çeşitli yerlerindeki hukuk büroları ile iletişim halindedir ve birlikte çalışmaktadır.

Av. Ilgaz TÜMER

Av. Ilgaz Tümer, Ankara doğumludur. İlköğretimini, ortaöğretimi ve lise öğretimini Ankara Büyük Kolej okulunda tamamladıktan sonra Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Türkiye’de saygın hukuk bürolarında stajlar yaptıktan sonra Berlin Freie Üniversitesi’nde Avrupa Ticaret, Rekabet ve Yasal Düzenleme Hukuku üzerine yüksek lisans yapmıştır. Ankara Barosu’na ve Berlin Barosu’na Türk hukuku avukatı olarak kayıtlı olan Av. Ilgaz Tümer, ana dili olan Türkçe’nin yanında iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir. Almanya’da ve özellikle Berlin’de Türk hukuku ve Uluslararası Hukuk alanlarında hizmet vermektedir.